Loading ...

Kurumsal

GIS Bilişim, 1996 yılından bu güne edindiği bilgi birikimi ve deneyimleriyle kurumların kurumsal yapısına uygun strateji ve çözümler üretmektedir.

Uzun yıllar GIS ve Yazılım konusunda üretim, entegrasyon ve projeler gerçekleştirmiştir. Müşteri ihtiyaçlarına ve marketin taleplerine esnek ve çeşitli çözüm üretmek suretiyle hizmet verirken aynı zamanda temel iş anlayışını ve kalitesini korumuştur.

Şirket olarak çok genç olmasına rağmen özellikle GIS ve GIS Yazılım & Entegrasyon konularında 15 yıldan fazla tecrübeye sahip yönetici ve teknik kadrosu ile hizmet vermektedir.

İşin başlangıcında sizleri dinleyerek özel istek, beklenti ve hedefleriniz tespit edilmekte, ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayacak, kurumsal yapınıza uygun, şirketinize değer katacak özel yazılım çözümleri üretmekteyiz.

Bu doğrultuda, GIS Bilişim yazılım ekibi farklı beklentilere etkili bir şekilde cevap vermeyi amaçlamaktadır.

Özel Yazılım Geliştirirken : GIS Bilişim, projeniz ile ilgili metodolojiyi ve teknoloji kullanımını konusunda en doğru yaklaşımı tespit ederek, sektörünüzde iş vizyonunun gerektirdiği ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümleri sunmayı hedeflemektedir.


GIS Bilişim;

Proje Analizi

Teknoloji ve İş Planının Oluşturulması

Yazılım Mimarisi İncelenmesi

Yazılım Tasarımı İncelenmesi

Kod Denetimleri

Test Planları ve Test Süreçleri İncelenmesi

Yazılım Testi

display: none;
Bilgi İstek